Powrót do listyPoszukiwani świadkowie w sprawie kradzieży roweru

 
 

Funkcjonariusze z KP w Czerniewicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru marki Giant, do której doszło w pomiędzy 30.10.2022 r. a 11.12.2022 r. na terenie na Osiedla w Nowym Glinniku. Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat tej kradzieży proszone są kontakt.

Do zdarzenia doszło w bloku nr 16  na Osiedlu w Nowym Glinniku. Skradziono rower koloru czerwonego, typu męskiego z akcesoriami w postaci torby na bagażnik oraz torebki na ramę. Wszystkie osoby, które mogą udzielić informacji na temat tego zdarzenia, bądź posiadają wiedzę, gdzie przedmiotowy rower może się znajdować proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Czerniewicach pod numerem telefonu 478462420 lub z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Maz. pod numerem telefonu 478462211.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook