Powrót do listyPoszukiwany przez policje do odbycia kary, z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów i z promilami zatrzymany podczas przejażdżki autem

Policjanci z Czerniewic zatrzymali 31-latka, który mimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów, kierował osobowym renaultem mając w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Okazało się również, iż mężczyzna poszukiwany jest do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty, za które grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Po przeprowadzeniu policyjnych czynności trafił wprost za więzienne kraty.

W niedzielne popołudnie 9 października 2022 roku, dyżurny tomaszowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o kierowcy poruszającym się po terenie miejscowości Lubocz, który może znajdować się pod wpływem alkoholu. By nie dopuścić do tragedii na drodze, dyżurny natychmiast skierował w wymieniony rejon patrol z Komisariatu Policji w Czerniewicach. Już po chwili interweniujący policjanci ujawnili osobowego renaulta, którego kierowca poruszał się w sposób mogący świadczyć, iż może być pijany. Po zatrzymaniu go do kontroli, potwierdziło to badanie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. 31-latek miał w organizmie ponad 0,5 promila. Jego sprawdzenie w policyjnych bazach informatycznych, wykazało ponadto, iż posiada on dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów oraz, że jest poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna po zatrzymaniu został przewieziony do komisariatu gdzie usłyszał zarzuty, za które grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Następnie został przewieziony do wyznaczonego aresztu, gdzie za więziennymi kratami spędzi najbliższe dwa lata. 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook