Powrót do listyPotrącenie pieszej na ul. św. Antoniego

16 stycznia 2020 r. o godzinie 19:15 na ul. św. Antoniego doszło do zdarzenia drogowego. 48-letnia kobieta kierująca samochodem marki Renault potrąciła na przejściu dla pieszych 72-latkę.

Kierująca Renault jechała ul. św. Antoniego w kierunku ul. Mazowieckiej.  Znajdując się za skrzyżowaniem z ul. Bartosza Głowackiego zatrzymała się przed przejściem dla pieszych by przepuścić mężczyznę, który wszedł na pasy z prawej strony jej pojazdu. W momencie kiedy mężczyzna przeszedł na drugi pas ruchu kierująca ruszyła nie zauważając 72-latki, która w tym samym momencie szła przejściem z lewej strony auta.  Poszkodowana  w związku z odniesionymi obrażeniami została hospitalizowania. Zarówno kierująca Renault jak i 72-latka były trzeźwe.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook