Powrót do listyPowędruj karbońskimi lasami

Do 28 listopada w tomaszowskim muzeum można powędrować karbońskimi lasami. A wszystko za sprawą wystawy zatytułowanej „Wędrówka po karbońskich lasach”, na której można wczuć się w atmosferę panującą na Ziemi miliony lat temu.

Na wystawie zaprezentowano rośliny świata karbońskiego, uwęglone fragmenty karbońskich roślin drzewiastych, z których powstały złoża węgla. Wystawa to także zwierzęta w naturalnych rozmiarach: ogromny stawonóg, płaz i ważka oraz liście egzotycznych paproci z całego świata.

Przy okazji trwania wystawy placówka organizuje warsztaty i lekcje muzealne dostosowane do wieku, które będą się odbywać pod hasłem „Biwak w karbońskim lesie”. W czasie zajęć ich uczestnicy zgromadzą się przy ognisku… Warsztaty są skierowane do młodszych dzieci (kl. I, II, III), natomiast lekcja muzealna do młodzieży (kl. IV, V, VI, VII, VIII). Na zajęcia muzeum zaprasza od 27.09.2021.

   
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook