Powrót do listyPowiatowa i Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego spotkały się na wspólnym posiedzeniu

4 czerwca br., w 30. rocznicę pierwszych wolnych wyborów parlamentarnych w Polsce, w Starostwie Powiatowym odbyło się wspólne posiedzenie Powiatowej i Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Tomaszowie Mazowieckim. Spotkanie to było otwarte dla przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych działających w powiecie tomaszowskim.

 

Posiedzenie poprowadziła Przewodnicząca Powiatowej Rady Renata Kasiewicz. Była to okazja do wzajemnego poznania się oraz zaprezentowania przez każdą z Rad swoich osiągnięć i podejmowanych działań. Przewodniczący Miejskiej Rady Bartłomiej Składowski zaprosił wszystkie organizacje NGO do włączenia się w Piknik Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”.

Członkowie obydwu Rad wyrazili wolę wzajemnej współpracy na rzecz sektora pozarządowego oraz pobudzenia aktywności społecznej wśród mieszkańców powiatu, zwłaszcza dzieci i młodzieży.

 

źródło: Powiat Tomaszowski

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook