Powrót do listyPowiatowe Centrum Animacji Społecznej złożyło kwiaty w miejscach pamięci w powiecie tomaszowskim

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej włączyło się w akcję składania kwiatów, które zostały przekazane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, przy pomnikach, obeliskach, kapliczkach, miejscach pamięci o bohaterach na terenie powiatu tomaszowskiego.

Kwiaty zostały złożone w miejscach pamięci na terenach wszystkich szkół ponadpodstawowych w Tomaszowie Mazowieckim, pod tablicą poświęconą Witoldowi Pileckiemu, patronowi PCAS-u, pod dębami pamięci, pod obeliskiem poświęconym zamordowanym przez Niemców obrońcy naszego miasta – płk. Stanisławowi Hojnowskiemu, na cmentarzach: w Lubochni, Brzustowie, Inowłodzu, Tomaszowie Mazowieckim, pod obeliskiem w Brenicy, w lesie w okolicach Królowej Woli oraz w wielu miejscach pamięci naszego miasta.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook