Powrót do listy,,Pożar w budynku tomaszowskiej komendy Policji’’

,,Na skutek pożaru zaistniałego w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim straż pożarna ewakuowała wszystkie osoby przebywające w budynku i podjęła akcję gaśniczą….” Na szczęście nikt nie doznał obrażeń, nie było również strat w mieniu, bowiem była to realizacja scenariusza ćwiczeń ewakuacyjnych podczas symulacji pożaru.

Nie pierwszy raz policjanci i pracownicy tomaszowskiej komendy Policji uczestniczyli w ćwiczeniach ewakuacyjnych realizowanych przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim. Założeniem tych ćwiczeń, które odbyły się przed południem 29 sierpnia 2023 roku była realizacja skoordynowanych działań podczas ewakuacji personelu i petentów przebywających w budynku komendy. Prowadzone ćwiczenia pozwoliły dokonać rozpoznania występujących zagrożeń i usprawnić samą procedurę ewakuacji. Procedura ta jest realizowana cyklicznie. 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook