Powrót do listyPoznaj tajniki filmowania

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza osoby powyżej 16. roku życia na warsztaty filmowe. Spotkanie organizacyjne z prowadzącymi zajęcia Borysem Bernackim i Michałem Rybakiem odbędzie się 28 września (poniedziałek) o godz. 18 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Wstęp wolny.

 

Borys Bernacki

Twórca wideo, reżyser teledysków, operator i montażysta, od sześciu lat tworzący materiały wideo do Internetu, teledyski, reklamy. W MCK poprowadzi warsztaty z tworzenia nowoczesnych form wideo, zdradzi sekrety filmowania oraz jak nakręcić profesjonalny teledysk.

 

Michał Rybak

Wszechstronny, podróżujący po świecie filmowiec z wieloletnim doświadczeniem. Szczególnie pasjonuje się tworzeniem filmów o uczuciach. Uważa, że świat filmu nie zna granic i zamierza udowodnić to każdemu, kto zechce uczestniczyć w jego warsztatach. Ponadto wyjaśni jak zostać kreatywnym filmowcem, czyli m.in., jak przygotować się do nagrania filmu, jak go zmontować i jak pracować z klientem.

 

 

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook