Powrót do listyPrace drogowe przy Rondzie Anny Walentynowicz – zmiany dla linii MZK

W związku z kolejnym etapem prac drogowych na rondzie przy zbiegu ulic: Dzieci Polskich, Zawadzka, Milenijna, od dnia 09 sierpnia br. (poniedziałek) od godz. 07:30 obowiązuje do odwołania zmiana trasy dla linii 4 i 12.

Kursy linii nr 4 zostają skrócone do łącznika przy Biedronce. Odjazdy z przystanku tymczasowego od łącznika w kierunku centrum odbywały się będą zgodnie z czasami odjazdów z przystanku Dzieci Polskich – Zawadzka.

Dla linii nr 12 ulega zmianie trasa przejazdu dla kursów w południe ( z godz.: 13 i 14 ). Pozostałe kursy stałą trasą b/z.

Autobus jadąc ulicą Warszawską skręci w ulicę Ujezdzką i dalej w Milenijną z obsługą przystanków zgodnie ze stałym kierunkiem. Po zawróceniu na parkingu Ceramiki przejedzie dalej stałą trasą do FM Logistic. Kursem od FM Logistic autobus zawróci na ulicy Milenijnej, a następnie przejedzie ulicami Ujezdzką i Warszawską w kierunku Ludwikowa. Przystanki przy ulicy Dzieci Polskich nie będą obsługiwane.

 

Źródło: MZK w Tomaszowie Mazowieckim

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook