Powrót do listyPremiera spektaklu „Cukinodo, Cukinoda”

Tomaszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Miejskie Centrum Kultury, w poniedziałek 29 maja, zaprosili mieszkańców na premierę spektaklu pt. „Cukinodo, Cukinoda” na podstawie tekstów K.I. Gałczyńskiego w reżyserii Przemysława Sowy. W rolę aktorów wcielili się słuchacze TUTW z grupy teatralno-rozrywkowej „Zapominajki”.

W spektaklu wystąpili: Elżbieta Jakóbczyk, Barbara Skawińska, Janina Kalinowska, Kazimierz Matecki, Irena Jęczmień, Elżbieta Kieszek, Janina Kisielińska, Danuta Kostrzewa, Barbara Kusińska, Sabina Fronckiewicz, Urszula Wojciechowska, Elżbieta Ołubek, Lech Kozdrój.

Wszystkich, którzy nie mieli możliwości uczestnictwa w premierowej odsłonie scenek rodzajowych z „Teatrzyku Zielona Gęś”, zapraszamy 8 czerwca o godz. 18, do DOK-u przy ul. Gminnej 37/39. Wstęp wolny. Dużo humoru i absurdu, naprawdę warto.

fot: Krystyna Stawińska

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook