Powrót do listyProwadził pod wpływem alkoholu, młoda pasażerka z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala

24 września 2022 roku około godziny 20:20 oficer dyżurny tomaszowskiej komendy został powiadomiony o o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Studzianki w Gminie Czerniewice. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący fordem uderzył w drzewo.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że samochodem podróżował jego właściciel-23-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, dwóch mężczyzn w wieku 31 lat oraz 21-letnia kobieta. Przeprowadzone na stan trzeźwości badania wykazały, że wszyscy trzej mężczyźni są pod wpływem alkoholu. Żaden z nich nie przyznawał się do kierowania pojazdem, w związku z czym wszyscy zostali zatrzymani. 21-latka z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi.

W wyniku podjętych czynności ustalono, że samochodem kierował jego właściciel. W momencie zatrzymania miał prawie promil alkoholu we krwi. Mężczyzna był znany policji,  już wcześniej zatrzymany był za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim na wniosek Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie  zastosował wobec 23-latka tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Za spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook