Powrót do listyPrzedstawiciele sztabu nr 921 Tomaszów Mazowiecki w siedzibie Fundacji w Warszawie-trawają przygotowania do WOŚP w Tomaszowie

12 stycznie 28. Finał WOŚP w Tomaszowie a tym czasem trwają przygotowania na ten ważny dzień. Dziś, 3 stycznia, w siedzibie Fundacji w Warszawie przedstawiciele sztabu nr 921 Tomaszów Mazowiecki przygotowywali i odbierali Identyfikatory, serduszka oraz wszelkie pomoce aby 12 stycznia zbierać pieniądze. Przedstawiciele z Tomaszowa otrzymali Niespodzianki na licytację ale to wszystko wkrótó0tce.

W tomaszowskim Sztabie zarejestrowanych zostało 300 wolontariuszy z 8 gmin powiatu tomaszowskiego (osobne sztaby zarejestrowano w Ujeździe i Budziszewicach) reprezentujących 48 podmiotów (i 19 osób indywidualnych).

Zdjęcia Kamil Borkowski (Borek)

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook