Powrót do listyPrzepełniony oddaniem bal Night to Shine Poland 2020 za nami

8 lutego w Tomaszowie Mazowieckim odbył się bal jakich mało. Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne Proem Edu w drugiej już edycji balu przyjęło 120 osób z niepełnosprawnością fizyczną i intelektualną z Tomaszowa, Opoczna i Popielaw oraz ich 70 rodziców i opiekunów. W przedsięwzięcie zaangażowało się 250 wolontariuszy z Polski, Ukrainy i Stanów Zjednoczonych, którzy towarzyszyli zaproszonym gościom. A wszystko po to każdy zaproszony mógł tego wieczora poczuć się jak gwiazda. Nie zabrakło czerwonego dywanu, pięknych limuzyn, błysku fleszy. Na potrzeby zaproszonych utworzono salony piękności, a podczas balu każdy uczestnik został koronowany na króla i królową.

Gospodarzem i organizatorem balu dla osób szczególnej troski w wieku powyżej 14. roku życia z niepełnosprawnością fizyczną i intelektualną była Społeczność Chrześcijańska TOMY w Tomaszowie Mazowieckim przy współpracy z Fundacją Tima Tebow. Współorganizatorami przedsięwzięcia są Fundacja Proem i Proem Zako.

Fot. fb Night to Shine 2020

Więcej zdjęć tutaj

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook