Powrót do listyPszczelarz roku z Żelechlinka

Adam Nowicki, nasz eksportowy pszczelarz z Żelechlinka zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pszczelarz Roku. Podsumowanie III edycji konkursu odbyło się 23 marca w Ministerstwie Rolnictwa w Warszawie.

Adam Nowicki został zgłoszony do konkursu jako jedyny w woj. łódzkim. Z 57 zgłoszonych z całej Polski pasiek, po eliminacjach jury konkursowe wybrało 27 z nich. Ostatecznie Adam Nowicki otrzymał wyróżnienie w kategorii miodów wielokwiatowych.

  • To dla mnie ogromne wyróżnienie. Znalazłem się w prestiżowym towarzystwie, ścisłej elicie producentów miodów w Polsce. Tego sukcesu nie byłoby, gdyby nie praca mojej żony Renaty, bo obecnie to na niej cięży na co dzień odpowiedzialność za doglądani pasieki – mówi pan Adam.

Na zdjęciu poniżej od prawej: Adam Nowicki wraz z żoną Renatą i Bogdanem Kaczmarkiem, wójtem Żelechlinka, który uczestniczył również w uroczystym rozstrzygnięciu konkursu w stolicy.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook