Powrót do listyRadio bez radia

Nowatorski pomysł audycji radiowej bez udziału radia, którego autorem jest Jarosław Mokrogulski, został zrealizowany w Dzielnicowym Ośrodku Kultury filii Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim 13 grudnia 2016r.
Spotkanie inauguracyjne Klubu Słuchacza ,,RADIO bez RADIA” przyciągnęło uczestników, którzy oprócz słuchania muzyki przyszli spotkać się, porozmawiać, napić kawy i zwyczajnie pobyć ze sobą jak za starych, dobrych czasów.

Premierowa audycja pt. ,,Kolęda od generała” była subiektywnym wspomnieniem jej autora wydarzeń sprzed 35 lat. Natomiast całe spotkanie przypominało powrót na PRL-owską prywatkę (dziś domówkę), gdzie w akompaniamencie muzyki z lat 60, 70 i 80-tych była możliwość spotkania się ze znajomymi czy poczytania ciekawej książki.

W klimat tamtych dni wprowadziła nas nietypowa aranżacja sali widowiskowej DOK.
„Chodziło o to, by słuchając audycji uczestnik czół się u nas jak we własnym domu” – wyjaśniał Tadeusz Lubicki jeden z organizatorów spotkania.
” To był pożytecznie i miło spędzony czas” – skomentowała Halina Brola, jedna ze słuchaczek audycji – „więcej takich przedsięwzięć…”.

W przyszłości planowane są dalsze audycje wraz z udziałem ciekawych gości.

 

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook