Powrót do listyRewitalizacja „Budowlanki” trwa

Na terenie rewitalizowanym w ramach projektu Rozwój potencjału społeczno-gospodarczego obszaru rewitalizowanego przy ulicy Farbiarskiej w Tomaszowie Mazowieckim poprzez utworzenie Centrum Animacji Społecznej” kontynuowane są prace w obrębie budynków oraz terenu. Ponadto obiekt został podłączony do miejskiej infrastruktury ciepłowniczej.  

 

 

W ramach projektu realizowany jest jednocześnie proces animacyjny. W dniu 26.02.2019 roku Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich zorganizowała pierwszy dyżur dla organizacji pozarządowych, które chciałyby pozyskać lokal na terenie rewitalizowanym. W ramach spotkania przeprowadzony został warsztat dla NGO pn. „Jak skutecznie zbadać swój potencjał”.

Projekt nr WND.RPLD.06.03.02-10-0012/17 jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa VI Rewitalizacja i potencjał endogeniczny regionu  Działanie VI.3 Rewitalizacja i rozwój potencjału społeczno-gospodarczego Poddziałanie VI.3.2 Rewitalizacja i rozwój potencjału społeczno-gospodarczego.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook