Powrót do listyRodzinny Rajd Rowerowy w gminie Czerniewice

W niedzielę, 8 lipca br. już po raz drugi odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy, zorganizowany przez wójta gminy Czerniewice i Gminny Ośrodek Kultury w Czerniewicach. Celami rajdu było poznanie ciekawych miejsc na terenie gminy, integracja jego uczestników oraz zapewnienie miłego i zdrowego spędzania wolnego czasu w gronie rodzinnym. Z każdą edycją liczba uczestników rajdu się zwiększa, co świadczy o tym, że istnieje potrzeba organizowania takich wydarzeń.

Zbiórka uczestników miała miejsce w zabytkowym parku w Czerniewicach. Następnie trasa wiodła przez Studzianki (postój przy osadzie młynarskiej), Teodozjów (postój przy zabytkowej olejarni), Stanisławów Studziński (postój przy cmentarzu ewangelickim), przez Annopol i znów do Studzianek (postój przy zabytkowym parku), skąd grupa cyklistów z powrotem udała się do czerniewickiego parku. Rowerzyści w trakcie postojów poznali krótką historię znajdujących się po drodze ciekawych obiektów. Na zakończenie zorganizowano wspólne ognisko z kiełbaskami, gdzie wręczono nagrody rzeczowe dla rodzin biorących udział w rajdzie, natomiast wszystkie dzieci otrzymały słodką niespodziankę.

Żródło: czerniewice.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook