Powrót do listyRusza akcja „Legalne wagary”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Akcji „Legalne wagary” wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych.

Od 21 do 31 marca 2019 roku Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki organizuje akcję społeczną skierowaną do wolontariuszy ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych

Osoby, które chcą wziąć w niej udział mogą dokonać zgłoszenia w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta (budynek C, parter, pokój nr 2) w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 7:30-15:30 w środy w godz. 7:30-17:00 lub znajdującego się formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej Urzędu Miasta www.tomaszow-maz.pl w zakładce „Wolontariat”. Za wykonaną pracę wolontariacką, potwierdzoną przez koordynatora Wolontariusz otrzyma nagrodę w postaci darmowego vouchera do kina Helios w Galerii Tomaszów przy ulicy Warszawskiej 1 w Tomaszowie Mazowieckim.

Prowadzona jest również zbiórka plastikowych nakrętek z napojów, art. chemicznych lub spożywczych na rzecz niepełnosprawnego dziecka. Zbiórka prowadzona jest do 31 marca 2019 roku.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook