Powrót do listyRusza Kino na Leżakach

Już w najbliższy piątek otwarcie sezonu Kina na Leżakach 2017! Tym razem zagramy dla Was nagrodzony Oscarem dokument “Amy”. Start godzina 22:00, ale na tych, którzy dotrą na miejsce wcześniej będą czekały dodatkowe atrakcje serwowane przez tegorocznych partnerów akcji. Liczba leżaków ograniczona!

„Amy” to dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse. Historia dziewczyny obdarzonej fenomenalnym talentem, która w bardzo krótkim czasie stała się światową gwiazdą. Film zrealizowany z nieznanych do tej pory materiałów archiwalnych, z bardzo bliska pokazujący jej zawrotną karierę, presję globalnego sukcesu, potrzebę ryzykownego życia i trudne związki z mężczyznami.

źródło: www.filmweb.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook