Powrót do listyRzeczyca. MŁODZI KRÓLOWIE HANDBALLA – TRZECIĄ DRUŻYNĄ W ŁÓDZKIEM!!!

Zakończyła się trwająca prawie 2 miesiące rywalizacja dziewcząt i chłopców w piłkę ręczna szkół podstawowych. Wojewódzki turniej finałowy rozegrano w połowie grudnia w hali łódzkiej Anilany. Po zdecydowanych zwycięstwach w eliminacjach jechaliśmy na te zawody pełni nadziei i wiary w końcowy sukces, jakim byłoby zakwalifikowanie się do mistrzostw Polski. Najbliżej tego osiągnięcia była drużyna dziewcząt , która po zaciętej i wyrównanej rywalizacji zdobyła 3 miejsce i brązowy medal mistrzostw województwa łódzkiego.

Chłopcy spisali się nieco gorzej, choć grali bardzo ambitnie i walczyli zawsze do końca to jednak musieli uznać wyższość rywali i zajęli 5 miejsce. Warto dodać że rywalizowali z rówieśnikami z klubów sportowych takich jak Kiper Piotrków czy szkoła sportowa nr 12 z Łodzi o profilu piłki ręcznej.

Sportowcy z naszej szkoły w ostatnich 24 latach istnienia placówki wielokrotnie docierali w sportowej rywalizacji do zawodów wojewódzkich. Nigdy jednak nie zdarzyło się to w grach zespołowych gdzie rywalizacja drużyn jest bardzo duża i trzeba posiadać wysokie umiejętności oraz odrobinę szczęścia aby zakwalifikować się do tego etapu rozgrywek.

Dlatego tym bardziej dziękujemy, gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych sportowych zmaganiach.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook