Powrót do listyRZECZYCKIE SŁOWIANKI POSZUKUJĄ INSPIRACJI

Rzeczyckie tancerki, które prezentowały program na Dzień Mężczyzn, żądne nowych inspiracji artystycznych odwiedziły Teatr Muzyczny w Łodzi. ,,Step by step” to wspaniały koncert w wykonaniu solistów, tancerzy, orkiestry i baletu Teatru Muzycznego w reżyserii Zbigniewa Maciasa.

W pierwszej części koncertu królowały polskie szlagiery między innymi: Agnieszki Osieckiej, Edmunda Fettinga, Katarzyny Sobczyk, Andrzeja Rosiewicza. Druga część należała do najsławniejszych światowych musicali ” New York, New York”,,, Grease” czy ,,Cabaret”. Całości dopełnił świetny akompaniament, kostiumy i doskonała technika sceniczna. Pomysłodawczynią wyjazdu była instruktorka zespołów tanecznych GOKu a zarazem autorka choreografii na dzień Mężczyzn- Karolina Walczyk. Artystkom amatorkom towarzyszyli wójt Marek Kaźmierczyk oraz dyrektor GOKu Jacek Zakrzewski. Wspólny wyjazd był jak zwykle okazją do integracyjnego spotkania.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook