Powrót do listyRzeka Wolbórka – inspiracje

Wszyscy, którzy 21 kwietnia przybyli do siedziby Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18, mogli bliżej poznać wpływ rzeki Wolbórki na życie tomaszowian. Piątkowe spotkanie rozpoczął odczyt Mariana Fronczkowskiego zatytułowany „Rzeka Wolbórka matką tomaszowskiego przemysłu”.

Bezpośrednio po prelekcji, odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Zygmunta Dziedzińskiego „Dolina rzeki Wolbórki od źródeł do ujścia”. Tomaszowianie mogli podziwiać zdjęcia oraz zapoznać się z ciekawostkami o rzece opracowanymi przez ich autora. Wystawa będzie czynna do 3 maja br. w godzinach pracy Miejskiego Centrum Kultury. Wstęp wolny.

Organizatorami spotkania byli Towarzystwo Przyjaciół Tomaszowa Mazowieckiego, Miejskie Centrum Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna.

   
     

 

zdjęcia: Miejska Biblioteka Publiczna

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook