Powrót do listySalonik ARTystyczny – nowa propozycja MCK

Pierwsze spotkanie z cyklu „Salonik ARTystyczny” odbyło się w piątek, 17 lutego w Miejskim Centrum Kultury, filii MOK. Plastyk amator, Dawid Krośnia zaprezentował swoje prace i wachlarz plastycznych zainteresowań.

Ulubioną techniką Dawida jest rysunek ołówkiem. Najnowszą technikę, którą opanował jest technika ,,malowania” za pomocą spreyów, inspirowana przede wszystkim marzeniem, jakim jest zwiedzanie kosmosu.

Dawid Krośnia to również osoba lubująca się w grach komputerowych, to właśnie stad czerpał inspirację do stworzenia kolczugi, łuku i strzał. Jest w trakcie pracy nad modelem własnoręcznie tworzonym z papieru.

Aktualnie jego największym marzeniem jest posiadanie własnego mieszkania, gdzie bez skrępowania będzie mógł pracować nad swoimi pracami artystycznymi.

Wystawę prac Dawida Krośnia można oglądać w Miejskim Ośrodku Kultury do połowy marca.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook