Powrót do listySąsiedzka pomoc

2 grudnia w Inowłodzu odbędzie się szereg atrakcji, z których cały dochód przeznaczony zostanie na wsparcie w ramach sąsiedzkiej pomocy w obliczu tragedii, jaką spotkała jedną z inowłodzkich rodzin. 
Jeden z naszych Sąsiadów zginął tragicznie w wypadku samochodowym, jego Żona ucierpiała i wymaga kosztownej rehabilitacji – Jędrzej Dzierżyński, organizator – Pragniemy im pomóc w tej trudnej sytuacji, aby wrócili jak najszybciej do naszej społeczności. 


Już o 10:00 będzie można uczestniczyć w turnieju piłki nożnej, od 14:00 biesiadować w TŁOCE (przygotowane przez mieszkańców jedzenie i napoje), gdzie o 16:00 wystąpi folkowy zespół pathMAN, o 17:00 zacznie się loteria fantowa (do wygrania podarunki lokalnych przedsiębiorców), a o 17:20 zagra Agnieszka Dębowska.Na wydarzenie serdecznie zaprasza Inowłodzki Klub Sportowy, Fundacja Nasze Bezdomniaki oraz TŁOKA.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/2390685154307259

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook