Powrót do listySergiusz Biedal – Fotograf pierzastych modeli [zdjęcia]

Sergiusz Biedal ma na swoim koncie wiele zdjęć przyrody. Fotografuje głównie ptaki. Utworzył i prowadzi fanpage na Facebooku  zatytułowany „PTAKI w obiektywie”. Utalentowany tomaszowianin nie stroni też od zdjęć poza powiatem tomaszowskim. Pasjonują go pospolite ptaki, a każde zdjęcie poprzedzone jest długotrwałą obserwacją.

Ptaki są mają pasją od szkoły średniej, kiedy to organizowaliśmy pierwsze wyprawy na rzadkie gatunki – mówi fotograf. Ptaki fotografuję głównie dla przyjemności, liczy się kontakt z naturą, często jest tak że nie udaje się zrobić zdjęcia a wyprawa należy do bardzo udanych. Powiat Tomaszowski wcale nie jest ubogi w awfaunę jak mogło by się wydawać. Można tu zaobserwować wiele gatunków ciekawych ptaków głowie ze względu na Zalew Sulejowski, który jest główną ostoją dzikiego ptactwa w tym rejonie. I nie trzeba jechać daleko aby spotkać dzikie gęsi, żurawie czy bieliki – dodaje.

Na pytanie czy to trudne zadanie odpowiedział – Każde zdjęcie dzikiej przyrody, no może poza krajobrazem to połączenie 40 % przypadku, 55 % szczęścia i może 5 % umiejętności.

Na zdjęciach: Łabędź Niemy – Zalew Sulejowski

 

Opublikowany przez PTAKI w obiektywie Czwartek, 14 maja 2020

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook