Powrót do listySezon zimowych aktywności czas zacząć

Mamy dobrą wiadomość dla spragnionych lodowych wrażeń. W tym sezonie ogólnodostępne ślizgawki w Arenie Lodowej wracają wyjątkowo wcześnie bo już 10 października (sobota). Pierwszą ślizgawkę rozpoczynamy o godz. 18.00, drugą o 19.30. Zapraszamy wszystkich, także tych niejeżdżących. Czekamy na was z wieloma atrakcjami, konkursami i nagrodami.

Zaczynamy od atrakcyjnej ceny, każdy wchodzi za  jedyne 10 zł. W tej cenie będziecie mogli nie tylko poślizgać się na torze długim czy zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotolustrze, ale także sprawdzić się w zawodach sprawnościowych. Do wygrania pamiątkowe medale oraz przejażdżka rolbą (pojazdem do pielęgnacji lodu) za najlepszy wynik. Na zawody zapiszecie się na miejscu, a nad ich przebiegiem będą czuwać znani i lubiani instruktorzy łyżwiarstwa. Będą dla Was bezpłatnie konsultować Waszą technikę jazdy.

Równolegle z atrakcjami na lodzie odbywać się będą konkursy i zabawy na tzw. śródtorzu i  wokół toru lodowego. Z tej części skorzystać będą mogły dzieci, młodzież i dorośli bez łyżew i bez biletów wstępu. Dla młodszych gości Miejskie Centrum Kultury zorganizuje warsztaty plastyczne oraz tor przeszkód. Nie zabraknie konkursów na myślenie. Wśród nich quizy od Geoparku z Gminy Sławno oraz niespodzianki od Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim z okazji 190-lecia nadania praw miejskich dla Tomaszowa. Pojawi się też strefa relaksu od Kina Helios dla kinomaniaków, a w niej projekcje filmowe, konkursy oraz darmowy popcorn. Do wygrania atrakcyjne nagrody: zaproszenia do kina, książki, muzyka cd/filmy, zaproszenia na zestaw barowy. Nad oprawą muzyczną całości wydarzenia czuwać będzie Federalne Biuro Imprez.

Otwieramy się dla Was

Z okazji oficjalnego otwarcia sezonu 2020/2021 na czas inauguracyjnych ślizgawek uruchomiony zostanie punkt informacyjny Areny. Każdy zainteresowany nie tylko będzie mógł zapoznać się z bieżącym kalendarzem imprez, ale także zdobędzie wiedzę na temat zapisów do Klubu Sportowego Arena czy do Akademii Siatkówki w Arenie.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook