Powrót do listy„Ślady prowadzą do Zamku” spotkanie literackie na Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu

Gminne Centrum Kultury w Inowłodzu oraz Fundacja Czarna Kura serdecznie zapraszają na spotkanie literackie ze znanymi dziennikarzami Piotrem Groblińskim, Tomaszem Bieszczadem oraz Markiem Juśkiewiczem p.t. „Ślady prowadzą do Zamku”, poświęcone książce „Ślady.

Reportaże z województwa łódzkiego” wydanej przez wydawnictwo Księży Młyn. Jest ona zbiorem reportaży poświęconych województwu łódzkiemu, dotykających różnorodnej tematyki z przeszłości i teraźniejszości.

Jeden z nich poświęcony został działającemu w Inowłodzu Teatrowi na Zamku, p.t. „Teatr otoczony fosą”. Spotkanie, które poprowadzi Remigiusz Caban odbędzie w piątek 20 stycznia b.r. o godz. 17.00 na Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu. Wstęp na wydarzenie jest wolny, będzie również możliwość nabycia książki.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook