Powrót do listySmardzewianie kolędują

12 grudnia 2018r. Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Mali Smardzewianie reprezentował region w eliminacjach rejonowych do XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie” Radom 2018. Eliminacje odbyły się w Miejskim Domu Kultury w Opocznie.

– Występ udał się, jestem bardzo zadowolona z pracy naszych podopiecznych – mówi Aleksandra Grad opiekunka zespołu. – Niestety nie udało nam się przejść do kolejnego etapu konkursu, oczywiście nie zwalniamy tępa i szykujemy się do kolejnych występów – dodaje.

Wszystkich fanów Zespołu Pieśni i Tańca Smardzewianie i Mali Smardzewianie informujemy, że 6 stycznia 2019 r. po mszy św. o godz. 12.00 w kościele św. Anny w Smardzewicach, odbędzie się koncert noworoczny na który już dziś zapraszamy.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook