Powrót do listyŚmiertelne potrącenie rowerzysty

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. Niestety cyklista na skutek doznanych obrażeń zmarł w szpitalu. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności.

6 marca 2023 roku tuż po godzinie 7:00 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Rękawcu na terenie gminy Budziszewice. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 19-letni kierujący seatem, jadąc w kierunku Lubochni na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w jadącego z przeciwnego kierunku 45-letniego rowerzystę, a następnie wjechał w ogrodzenie posesji. W wyniku zdarzenia poważnych obrażeń doznał rowerzysta, którego przewieziono do szpitala. Mimo udzielnej pomocy medycznej na skutek doznanych obrażeń, mężczyzna zmarł. Kierowca seata był trzeźwy.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook