Powrót do listySobótki w Dębniaku – fotorelacja

W sobotę, 24 czerwca, w Dębniaku wspólnie bawiono się podczas Nocy Świętojańskiej. Jak zwyczaj nakazuje było ognisko, puszczanie wianków oraz tańce i zabawy. Na scenie zaprezentowały się dzieci z Pracowni Orange ze spektaklem „Dla Mamy i Taty” oraz zespół Skrzynkowianki, który również pięknie przygrywał w korowodzie do rzeki. Uczestnicy zabawy mogli przygotować wianki z kwiatów pod okiem pani Stanisławy Latochy oraz wykonać gliniane naczynia w namiocie Geniusz Kreatywna Edukacja z Tomaszowa Mazowieckiego. Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę.

 

Źródło: ujazd.com.pl

Jeśli artykuł Ci się podobał, udostępnij go by inni też mogli go przeczytać. A jeśli chcesz być na bieżąco polub nasz fanpage na Facebooku!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook