Powrót do listySpływ pontonowy strzelców z Jednostki Strzeleckiej 1002

W  związku z ostatnim poluzowaniem obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, powoli wszystko wraca do czasów sprzed pandemii.

W wielu ośrodkach kultury  w Tomaszowie Mazowieckim i Gminnych Ośrodkach Kultury w powiecie tomaszowskim, wracają zajęcia. Może jeszcze nie wszystko jest tak, jak dawniej, ale mamy nadzieję, że już wkrótce dzieci, młodzież i osoby dorosłe, uczestniczące w zajęciach, jakie oferują ośrodki kultury z powiatu, będą mogły czynnie uczestniczyć w atrakcjach, jakie proponują placówki.

Jednostka Strzelecka 1002 z Tomaszowa Mazowieckiego,  Związku Strzeleckiego „STRZELEC” Organizacji Społeczno-Wychowawczej,  już wznowiła działalność. Prezentujemy zdjęcia z pierwszych zajęć, szkolenia podstawowego i spływu pontonowego na rzece Pilicy.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook