Powrót do listySpokojnie, to nie awaria.

Jakiś czas temu do naszej redakcji od czytelnika wpłynął filmik, który wzbudzić mógł niepokój. Otóż przedstawiał on nowy autobus miejski marki Solaris w chmurze białego dymu. Z rury wydechowej autobusu wydobywała się biała para.

Na szczęście nie stało się nic niepokojącego.

Poniżej odpowiedź Andrzeja Przybysza – Dyrektora ds. techniczno-eksploatacyjnych Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Tomaszowie Mazowieckim.

W autobusie ze zdjęcia była wymieniona w ramach gwarancji przez serwis zewnętrzny Cummins turbosprężarka. Standardową procedurą po takiej wymianie jest wypalanie filtra DPF i sprawdzenie jak silnik zachowuje się przy wysokiej temperaturze. Prace prowadzone były przez pracowników autoryzowanego serwisu (na zlecenie firmy Solaris) pod pełną kontrolą i nie stwarzały absolutnie żadnego zagrożenia dla prowadzących prace naprawcze, przechodniów czy dla autobusu.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook