Powrót do listySpotkanie autorskie z Wiesławem Królikowskim

W piątek 31 marca w wypełnionej po brzegi sali wystawowej Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 odbyło się spotkanie autorskie z Wiesławem Królikowskim, autorem książki “Tadeusz Nalepa. Breakout absolutnie”. 

Spotkanie poprowadziła Anna Kot, z Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa zbiorów i pamiątek kolekcjonerskich Galerii na Wsi Niebrów, poświęconych twórczości zespołu Breakout, Tadeuszowi Nalepie i Mirze Kubasińskiej. Klub Przyjaciół Literatury z Miejskiego Centrum Kultury, filii DOK barwnie zilustrował autorskim wierszem książkę Wiesława Królikowskiego oraz twórczość Tadeusza Nalepy. Dodatkową atrakcją był także akcent muzyczny Bluestones w mini coverach zespołu Breakout.

Wystawę można oglądać do piątku, 7 kwietnia.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook