Powrót do listySpotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

17.11.2017 r. o godzinie 10.00 w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. P.O.W. 10/16 w Sali Obrad nr 22 odbędzie się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców.

Spotkanie dotyczy programu Strefa RozwoYou realizowanego przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Uczestnicy dowiedzą się jak skorzystać z dofinansowania na szkolenia dla pracowników swojej firmy.

Korzyści z udziału w projekcie:

  • dofinansowanie do 80% budżetów szkoleniowych ze środków unijnych – po raz pierwszym od kilku lat,

  • inwestycja w rozwój kadry, wzrost konkurencyjności na rynku poprzez podniesienie jakości usług,

  • podwyższenie kwalifikacji pracowników, aktualizacja kompetencji,

  • nabycie nowych kompetencji przez pracowników dostosowanych do zmian gospodarczych,

  • motywacja pracowników do rozwoju, samorealizacja wsparta przez pracodawcę, wysoka jakość usług szkoleniowych.

W ramach projektu zostanie zapewniony:

  • wiarygodny partner biznesowy, którym jest Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna – rozumiejący potrzeby MŚP

  • prosta i intuicyjna procedura zgłoszenia do projektu – wypełnienie formularza zgłoszeniowego zajmie nie więcej niż 15 minut

  • ograniczona do minimum procedura finansowania szkoleń (bez konieczności skomplikowanego rozliczania w ramach wniosków o płatność)

  • bezpośrednia pomoc dedykowanego opiekuna i możliwość bezpłatnych spotkań z doradcą mobilnym, który m.in. pomoże w wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Spotkanie zostanie przeprowadzone dzięki współpracy Lokalnych Punktów Informacji Gospodarczej utworzonych na potrzeby realizacji projektu „Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego” dofinansowanego w ramach II Osi priorytetowej: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka RPO WŁ na lata 2014-2020.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook