Powrót do listySpotkanie Klubu Młodych Kukiz’15 w Tomaszowie Mazowieckim

W sobotę, 17 lutego, odbyło się spotkanie z posłami Klubu Kukiz’15 Elżbietą Zielińską oraz  Łukaszem Rzepeckim. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17.00 w Tomaszowie Mazowieckim, w pawilonie na ul Koplina 1.

Na samym początku spotkania poseł Rzepecki wywołany do tablicy, przez jednego z obecnych gości,  tłumaczył się dlaczego zmienił barwy partyjne. Podczas spotkania sympatycy ugrupowania dyskutowali z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z polską sceną polityczną, a także polityką europejską. Poruszony został min. temat finansowania Kukiz’15, przypomnijmy ugrupowanie Kukiz samo zrezygnowało z pieniędzy z subwencji na działalność partyjną, rejestrując się jako komitet wyborczy, a nie partia polityczna. Żywo dyskutowano o projekcie, który został złożony w Sejmie a który zakłada zakaz hodowli zwierząt na futra. Wspomniano również zmarłego posła Rafała Wójcikowskiego.

Klub Kukiz ’15 jest najczęściej popieranym ugrupowaniem przez młodych wyborców w przedziale wiekowym 20 – 30 lat, Kluby Młodych Kukiz ’15 mają na celu zintegrowanie tej grupy wiekowej i przygotowanie jej do działania w przestrzeni społeczno-politycznej.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook