Powrót do listySpotkanie młodzieży z policjantami

W sobotnie, 12 lutego, na terenie Strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Tomaszowie Maz. policjanci spotkali się z młodzieżą ze Związku Strzeleckiego ,,Strzelec”. W trakcie spotkania prezentowali aspekty służby w policyjnym mundurze oraz przybliżyli proces rekrutacji. Była to również doskonała okazja do rozmowy na temat bezpieczeństwa podczas rozpoczynających się właśnie ferii zimowych.

Policjanci z tomaszowskiej komendy gościli na terenie Strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie spotkali się ze Strzelcami z Jednostki Strzeleckiej 1002 im. mjr. Rudolfa Majewskiego ps. „Leśniak” w Tomaszów Mazowiecki. Część osób należących do tej organizacji społeczno-wychowawczej chce związać swoją przyszłość z mundurem i służbą drugiemu człowiekowi, dlatego tomaszowscy policjanci zachęcali by był to właśnie mundur policyjny. W trakcie spotkania moderatorzy jakimi byli sierż. sztab. Monika Czarnecka z profilaktyki oraz st. asp. Grzegorz Stasiak oficer prasowy przybliżyli wszystkie aspekty policyjnej służby w poszczególnych pionach. Opowiedzieli jak przebiega proces rekrutacji oraz jakie wymogi musi spełnić kandydat starający się o przyjęcie w policyjne szeregi. Na bieżąco odpowiadali na pytania i zaprezentowali atrakcyjność zawodu policjanta na dzisiejszym rynku pracy. Spotkanie było również doskonałą okazją do poprowadzenia, krótkiej ale rzeczowej prelekcji na temat bezpiecznych zachowań podczas zimowych ferii.  Na koniec spotkania grupa strzelców zaprezentowała pokaz wyszkolenia strzeleckiego z karabinków ASG.

Każdy zainteresowany policyjną służbą również ma możliwość uzyskania wszelkich niezbędnych informacji na jej temat oraz samego procesu doboru. Wystarczy skontaktować się telefonicznie z Zespołem Kadr i Szkolenia i umówić się na spotkanie.

Więcej informacji w zakładce PRACA I SŁUŻBA W POLICJI lub pod poniższymi odnośnikami:

DOBOROWY CZWARTEK

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook