Powrót do listySpotkanie otwarte dla mieszkańców – Obywatelska Inicjatywa Uchwałodawcza 2.0

Od kilku lat Mieszkańcy Naszego miasta mają inicjatywę uchwałodawczą. Oznacza to, że sami mieszkańcy mogą przedłożyć projekt uchwały Radzie Miasta w każdej ważnej dla siebie sprawie.
Projekt „Obywatelska Inicjatywa Uchwałodawcza 2.0” ma na celu popularyzację obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej jako ważnego narzędzia zwiększania wpływu mieszkańców na proces tworzenia prawa lokalnego.
W ramach projektu 11 Października o godzinie 14:00 w Hotelu Mazowieckim odbędzie się otwarte spotkanie dla mieszkańców w celu przedyskutowania problemów jakie dotykają mieszkańców i wraz z nimi stworzenia programu działania, a w konsekwencji projektu uchwały.
Projekt, który reprezentuje jest realizowany w 66 miastach na terenie całej polski. Lokalni Ambasadorzy obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej stawiają sobie za cel zachęcić swoje społeczności do formy demokracji bezpośredniej i wspierać powstające projekty uchwał.
Projekt dofinansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.
https://www.facebook.com/obywatelskainicjatywa
Serdecznie zapraszam,
Adrian Sęk
Ambasador projektu na teren Tomaszowa Mazowieckiego
E-mail: adriansek1833@gmail.com
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook