Powrót do listySpotkanie prezydenta miasta z mieszkańcami [film]

Kolejne spotkanie prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko z mieszkańcami odbyło się w poniedziałek (21 maja) o godz. 19.00 w Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. J.U. Niemcewicza 50/56. W spotkaniu wzięli również udział dyrektorzy komórek organizacyjnych Urzędu Miasta.

Prezydent Marcin Witko spotyka się cyklicznie z mieszkańcami Tomaszowa Mazowieckiego. Jest to doskonała okazja do rozmowy o potrzebach i pomysłach tomaszowian związanych z funkcjonowaniem miasta. Obok prezydenta, w spotkaniach uczestniczą wiceprezydent Zofia Szymańska, Tomasz Jurek a także dyrektorzy i przedstawiciele wydziałów urzędu miasta, spółek komunalnych, radni miejscy i powiatowi.

Na spotkanie przybyła liczna grupa tomaszowian. Zachęcamy do obejrzenia materiału ze spotkania na którym prezydent nie tylko odpowiada na pytania mieszkańców ale także mówi o planach, jakie ma w stosunku do miasta.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook