Powrót do listySpotkanie przy Globusie. Indie.

Kolejne „Spotkanie przy Globusie” odbędzie się 17 stycznia o godzinie 18.00 w filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim. Gościem wydarzenia będzie Łukasz Trusz. Wstęp wolny!

Koło naukowe ” Globtrotter” i Filia Uniwersytetu Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału w cyklu „Spotkań przy Globusie” z ludźmi dla których podróżowanie jest pasją.  

Gościem wydarzenia będzie Łukasz Trusz – Na co dzień inżynier. Po godzinach zwiedza, fotografuje, smakuje i szuka swojego miejsca na Ziemi. Mówi, że „pasję do podróżowania odziedziczył po tacie wysysając z mlekiem matki.” Od ponad 2 lat prowadzi bloga „z Podróży PL” (www.zPodrozy.pl). Odwiedził już ponad 25 krajów od Kolumbii po Tajwan, a ta liczba ciągle rośnie. Chciałby zarażać ludzi pasją do podróży i spełniania swoich marzeń.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook