Powrót do listySpotkanie z Natalią – fotorelacja

W niedzielę przed koncertem, w Hotelu Mazowieckim w Tomaszowie odbyło się krótkie spotkanie dawnych fanklubowiczów Natalii Kukulskiej. Gwiazda przyjechała na zaproszenie prezydenta miasta by dać koncert podczas Dni Tomaszowa. Dzięki uprzejmości Restauracji Mazowieckiej Natalia Kukulska została przyjęta w lustrzanej sali przez Beatę Piwowarską, która od 1996 roku prowadziła w Tomaszowie jej fanklub. Były kwiaty, tort ufundowany przez Cukiernię Mazurek, szampan, uściski i łzy wzruszenia. Dziewczynki, które kiedyś były fankami gwiazdy, dziś – dojrzałe kobiety przyprowadziły na spotkanie swoje dzieci i wspólnie przeglądały zdjęcia i wycinki z gazet, wracając do dawnych, ciepłych wspomnień.
– Długo czekaliśmy na Natalię w Tomaszowie – mówi Beata Piwowarska. Jestem bardzo wdzięczna prezydentowi za możliwość zorganizowania koncertu. To jest docenienie mojej pracy i cieszę się, że mogę dać trochę radości nie tylko swoim najbliższym, ale również innym ludziom.

Na pytanie, czy fanklub będzie reaktywowany pani Beata odpowiada Być może będzie reaktywowany, ale o tym przekonamy się w najbliższym czasie. Trwają na ten temat rozmowy.

Po niedzielnym koncercie Natalii Kukulskiej na bardzo krótkim spotkaniu z prezydentem miasta, była mowa o zorganizowaniu elektro-akustycznego koncertu w nowym obiekcie hali lodowej. Obydwie strony wyraziły chęć do współpracy.

       

Jeśli artykuł Ci się podobał, udostępnij go by inni też mogli go przeczytać. A jeśli chcesz być na bieżąco polub nasz fanpage na Facebooku!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook