Powrót do listySpotkanie z Prezydentem

Po przerwie spowodowanej pandemią wracają spotkania prezydenta Marcina Witko z mieszkańcami. Najbliższe odbędzie się w poniedziałek, 20 czerwca w Szkole Podstawowej nr 7 (Ludwikowska 113/115). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.

W różnych dzielnicach miasta, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego wraz z wiceprezydentami oraz dyrektorami poszczególnych wydziałów i prezesami miejskich spółek spotyka się z mieszkańcami. Spotkania są otwarte dla wszystkich – pracownicy magistratu odpowiadają na wszystkie pytania.

Kolejnego spotkanie z prezydentem Marcinem Witko, odbędzie się 26 czerwca w dzielnicy Białobrzegi (szczegóły już wkrótce), a w następnych miesiącach odbędą się spotkania w pozostałych częściach miasta.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook