Powrót do listySpotkanie ze sztuką

Wernisaż wystawy „Drogi do Niepodległości” i warsztaty z wykonywania obrazu w akwareli to działania zaproponowane mieszkańcom Smardzewice w ramach „Spotkań ze sztuką”.

Event mógł zaistnieć dzięki współpracy Powiatowego Centrum Animacji Społecznej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Smardzewicach. Na zaproszenie do udziału w wydarzeniu odpowiedzieli mieszkańcy Smardzewic – głównie czytelnicy smardzewickiej biblioteki. Podziwiali oni obrazy wykonane przez uczestników grupy ArteS, działającej przy PCAS. Wystawę będzie można oglądać w holu biblioteki do 15 marca 2019 r.

Malowanie może być łatwe i przyjemne, przekonywał o tym podczas warsztatów Zygmunt Mączyński, opiekun  artystyczny grupy ArteS. Pod jego kierunkiem powstała akwarela, którą współtworzyli wszyscy uczestnicy warsztatów.

Poczęstunkiem dla wszystkich były pyszne domowe pączki.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook