Powrót do listySprawca rozboju zatrzymany

Policjanci tomaszowskiej komendy zatrzymali sprawcę rozboju i odzyskali skradzione mienie. 27-letni tomaszowianin usłyszał zarzuty. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

15 czerwca 2018 roku policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego tomaszowskiej komendy zatrzymali 27-letniego sprawcę rozboju. Jak wynika ze wstępnych ustaleń do zdarzenia doszło tego samego wieczoru o godzinie 21:30 na jednym z osiedli w centrum miasta. Cała sytuacja rozegrała się przed blokiem pokrzywdzonego. Gdy 39-latek próbował wejść do klatki podeszło do niego dwóch mężczyzn w wieku 27 i 19-lat. Jeden z nich chciał początkowo pożyczyć rower od 39-latka. Gdy ten nie zgodził się, starszy zagroził mu pobiciem i zabrał jednoślad, a następnie odjechał. Pokrzywdzony wezwał policję. Funkcjonariusze kilka minut od otrzymania zgłoszenia namierzyli podejrzewanego. 27-letni tomaszowianin został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Policjanci odzyskali także rower, którego wartość  wyceniono na kwotę 2500  złotych. 27-latek usłyszał zarzut. Za przestępstwo rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook