Powrót do listySprzątali świat!

Jak co roku w Tomaszowie odbyła się akcja „Sprzątania Świata”. W tegorocznej edycji wzięło udział 4403 dzieci z 12 szkół podstawowych, 14 przedszkoli, 6 zespołów szkół ponadgimnazjalnych oraz I i II Liceum Ogólnokształcącego. Ogółem zebrano 3,318 ton odpadów!

Dwudziesta szósta edycja akcji „Sprzątanie świata – Polska 2019” przebiegła pod hasłem „NIE ŚMIECIMY – SPRZĄTAMY – ZMIENIAMY”

Celem tegorocznej akcji było zachęcanie do podejmowania działań, dzięki którym nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów, inicjować sprzątanie tam, gdzie należy posprzątać i zmieniać indywidualne nawyki, a także procedury w instytucjach i firmach na przyjaźniejsze środowisku ( np. rezygnacja z jednorazowych plastików).

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook