Powrót do listySprzątanie Świata 2017. Zebrali ponad 2 tony odpadów

Ponad 2 tony odpadów zebrali tomaszowianie w ramach akcji Sprzątanie Świata 2017, która odbyła pod hasłem „Nie ma śmieci –  są surowce”. Wzięły w niej udział m.in. wszystkie szkoły i przedszkola z terenu Tomaszowa Mazowieckiego.

Akcja odbyła się od 15 do 17 września. Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim wydał w sumie 1790 worków i 8020 rękawic. W akcji wzięło udział 4285 osób. Akcja „Nie ma śmieci – są surowce” miała zainspirować Polaków do działania na rzecz środowiska i promowania obowiązującego od 1 lipca 2017 roku standardu selektywnej zbiórki. Worki i rękawice zakupiła firma ENERIS Surowce. Spółka odebrała również wszystkie odpady zebrane przez uczestników akcji.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook