Powrót do listyStal Niewiadów w IV lidze i… w historii

To, co wydawałoby się marzeniem, stało się rzeczywistością!

Po zakończonym w sobotę 10 czerwca sezonie piotrkowskiej klasy okręgowej 2016/17 Stal Niewiadów kończy walkę o awans do IV ligi bez straty punktu! 26 wygranych meczów to jednak nie koniec rekordów. Zliczając spotkania z końcówki poprzedniego sezonu mamy łącznie 35 kolejnych meczów zakończonych kompletem punktów! Rzecz bez precedensu na tym poziomie rozgrywek.

W ostatnim meczu na własnym boisku Stal rozbiła Zapał Krzętów 4:0 (2:0). Były w przerwie meczu pokazy taneczne, była radość z pucharu i medali wręczanych przez Wójta Gminy Ujazd Artura Pawlaka. Strzelały korki szampanów.

Pożegnano nie tylko ligę okręgową. Z drużyną żegnał się jej wieloletni podstawowy zawodnik – Radosław Kochelski, którego uhonorowano między innymi „złotymi butami”, plakietą wręczoną przez Wicemarszałka Województwa Łódzkiego Dariusza Klimczaka, koszulkami i piłką z podpisami kolegów z drużyny i upominkami odebranymi z rąk prezesa Stali Niewiadów Jarosława Marusika.

Nowy sezon i nowe wyzwania – już w sierpniu.

Kibice już zacierają ręce.

P.S. Nieco w cieniu tego awansu przeszedł inny, mając na względzie przyszłość drużyny, równie ważny. Trener Stali Dawid Wojciechowski awansował także z trampkarzami rocznika 2003 do ligi wojewódzkiej. Jak widać, przyszłe kadry Stali nie tracą czasu.

 

 

Źródło: www.ujazd.com.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook