Powrót do listyStaruszka pobita przez własnego syna

Policjanci zatrzymali 56-letniego mężczyznę, który znajdując się pod wpływem alkoholu pobił swoją 80-letnią matkę. Grozi mu kara do 10 lat spędzonych w więzieniu. Trafił już do aresztu.

 

22 marca 2018  roku o godzinie 22:00 do jednego z mieszkań przy ulicy Polnej w Tomaszowie Mazowieckim wezwano karetkę pogotowia. Według zgłaszającego kobieta miała problemy z oddychaniem. Lekarz zauważył u 80 letniej pokrzywdzonej ślady wskazujące na pobicie o czym poinformował policję. Na miejsce przyjechali mundurowi. W mieszkaniu zastali 56- letniego syna pokrzywdzonej. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał 1,6 promila w organizmie. Kontakt z nim był mocno utrudniony. Wszystkie zebrane w tej sprawie materiały, wskazywały, że to właśnie on pobił kobietę. Funkcjonariusze  zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków.

Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia został przesłuchany. Śledczy przedstawili mu zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu za co grozi mu kara do 10 lat więzienia. Decyzją sądu, został tymczasowo aresztowany. Mężczyzna był w przeszłości notowany za konflikty z prawem.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook