Powrót do listyStracił panowanie nad samochodem, zginął na mejscu

Apelujemy o szczególny rozsądek podczas podróży. Na drogach jest sucho ale świeci ostre słońce. Takie warunki bywają złudne i mogą zachęcać do szybszej jazdy. Pamiętajmy jednak, że sprzyjające okoliczności nie zwalniają kierujących od przestrzegania obowiązujących przepisów a także zdrowego rozsądku. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na ulicy Modrzewskiego w Tomaszowie Mazowieckim.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 63-letni kierujący samochodem vw passat, który poruszał się od strony Smardzewic podczas kończenia manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem. Kierowca zjechał częściowo na pobocze a następnie na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z kia venga. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący passatem poniósł śmierć na miejscu. Poruszający się kią 22-latek był trzeźwy. Konieczna była jego hospitalizacja.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook