Powrót do listySukces Dzierlatek

Koło Gospodyń “Dzierlatki”, na co dzień działające w PCAS-ie, zajęło I miejsce konkursie “Najoryginalniejsza Reklama Ziemniaka” w XVI Powiatowym Święcie Ziemniaka w Brzustowie.

Wydarzenie odbyło się 1 października i zgromadziło tysiące osób, nie tylko z gminy Inowłódz, ale również z całego powiatu tomaszowskiego i spoza niego.

W konkursie na reklamę ziemniaka wzięło udział 7 Kół Gospodyń Wiejskich.

W śmieszny i charyzmatyczny sposób, przygotowana przez Dzierlatki inscenizacja muzyczna, skradła serca jury.

– Nasze seniorki, które na co dzień działają w PCAS-ie, bardzo chętnie biorą udział w różnego rodzaju imprezach i konkursach, w trakcie których mogą wykazać się swoimi umiejętnościami. Tego rodzaju występy wpływają na ich integrację, ale oczywiście najważniejszym aspektem jest promocja naszej placówki, w której mają doskonałe warunki do realizacji swoich pasji. Za każdym rem podkreślam, że nasze drzwi są dla Was otwarte, więc jeżeli ktoś chciałby dołączyć i kreatywnie spędzać czas, to bardzo serdecznie zapraszamy – mówi Dorota Ignasiak, dyrektor Powiatowego Centrum Animacji Społecznej.

Jury obradowało w składzie Elżbieta Łojszczyk – członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, Mirosława Olas – radna Rady Gminy Inowłódz, Aleksandra Koselak z Publicznej Szkoły w Brzustowie.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook