Powrót do listySukces tomaszowskiego przewodnika i psa służbowego GABAZO

W dniach 22-25 maja 2018 roku mł.asp. Sebastian Adamczyk wraz z psem służbowym Gabazo z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim zajęli I miejsce w V Ogólnopolskich Mistrzostwach Przewodników Psów Służbowych Żandarmerii Wojskowej Niesulice 2018.

W zawodach startowało 26 przewodników z psami o specjalności wykrywania zapachów narkotyków i wykrywania zapachów materiałów wybuchowych. Tomaszowski przewodnik wraz z psem Gabazo uzyskali najlepszy wynik w klasyfikacji końcowej.
Dodatkowo warto podkreślić fakt, że w kategorii psów do wykrywania zapachów narkotykowych zdobyli 750 punktów na 800 możliwych. Ten rewelacyjny wynik zapewnił im pierwszą lokatę. To ich kolejny sukces. St.sierż. Sebastian Adamczyk wraz z psem Gabazo są aktualnymi Mistrzami Polski w zakresie wykrywania zapachów narkotykowych.
Komendant Powiatowy Policji insp. Szymon Herman osobiście pogratulował zwycięzcom turnieju tak ogromnego sukcesu.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook